Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ruptured RPTD054LP |
| EAN | 5056321656186 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Natural History Museum |
|---|---|
| Sanatci | Sabra, Julia |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 5056321656186 |
| Label | Ruptured |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ruptured RPTD054LP |
| EAN | 5056321656186 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.