Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ234C1 |
| EAN | 0803238023472 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Cue Cards |
|---|---|
| Sanatci | Julia & the Squeezettes & Lync |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0803238023472 |
| Label | Suicide Squeeze |
| Format | 12in |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUICIDE SQUEEZE SSQ234C1 |
| EAN | 0803238023472 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.