Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MAC1148LP |
| EAN | 0673203114814 |
| Release Date | February 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Hurts |
|---|---|
| Sanatci | Julian Lage |
| Cikis tarihi | 2019-02-21 |
| EAN/UPC | 0673203114814 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MAC1148LP |
| EAN | 0673203114814 |
| Release Date | February 21, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.