Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS229.1 |
| EAN | 8435008863791 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,396
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Buenaventura Con Julian Y Su Combo Sabor |
|---|---|
| Sanatci | Julian Y Su Combo Sabor |
| Cikis tarihi | 2021-03-12 |
| EAN/UPC | 8435008863791 |
| Label | Vampisoul |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VAMPISOUL VMPS229.1 |
| EAN | 8435008863791 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.