Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8014C |
| EAN | 0090771420916 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Saturnian Queen of the Sun Ra Arkestra |
|---|---|
| Sanatci | Tyson, June |
| Cikis tarihi | 2025-04-11 |
| EAN/UPC | 0090771420916 |
| Label | Modern Harmonic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8014C |
| EAN | 0090771420916 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.