Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IDLERS IDLS35.7 |
| EAN | 5060202595204 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,945
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Straight Out of the Jungle/Black is Black |
|---|---|
| Sanatci | Jungle Brothers |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 5060202595204 |
| Label | Idlers |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IDLERS IDLS35.7 |
| EAN | 5060202595204 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.