Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | XL XL947T |
| EAN | 0191404094716 |
| Release Date | August 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,104
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heavy California |
|---|---|
| Sanatci | Jungle |
| Cikis tarihi | 2018-08-09 |
| EAN/UPC | 0191404094716 |
| Label | Xl |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | XL XL947T |
| EAN | 0191404094716 |
| Release Date | August 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.