Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP917 |
| EAN | 5036436118823 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Soul Man Dub |
|---|---|
| Sanatci | Junior Soul |
| Cikis tarihi | 2019-04-11 |
| EAN/UPC | 5036436118823 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP917 |
| EAN | 5036436118823 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.