Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLBU2874LP |
| EAN | 0889466287411 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,401
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blues Legend |
|---|---|
| Sanatci | Wells, Junior |
| Cikis tarihi | 2022-07-08 |
| EAN/UPC | 0889466287411 |
| Label | Cleopatra Blues |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLBU2874LP |
| EAN | 0889466287411 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.