Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LE PHONOGRAPHE PHONO09V |
| EAN | 5052571219812 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ouh La La |
|---|---|
| Sanatci | Juniore |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 5052571219812 |
| Label | Le Phonographe Uk |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LE PHONOGRAPHE PHONO09V |
| EAN | 5052571219812 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.