Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PELAGIC RECORDS PEL140V |
| EAN | 4059251375609 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,529
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Junius |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 4059251375609 |
| Label | Pelagic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PELAGIC RECORDS PEL140V |
| EAN | 4059251375609 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.