Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LAKESHORE K33A003013 |
| EAN | 0780163492026 |
| Release Date | May 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 5 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,897
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Distance Between Dreams |
|---|---|
| Sanatci | Junkie Xl |
| Cikis tarihi | 2017-05-05 |
| EAN/UPC | 0780163492026 |
| Label | Lakeshore |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LAKESHORE K33A003013 |
| EAN | 0780163492026 |
| Release Date | May 5, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 5 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.