Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC PROT-7276 |
| EAN | 4988031645291 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,876
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Full House |
|---|---|
| Sanatci | Ohashi, Junko & Minoya Central Station |
| Cikis tarihi | 2024-08-23 |
| EAN/UPC | 4988031645291 |
| Label | Universal Music Japan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC PROT-7276 |
| EAN | 4988031645291 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.