Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1173 |
| EAN | 5014797910607 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,141
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bible of Dreams |
|---|---|
| Sanatci | Juno Reactor |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 5014797910607 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1173 |
| EAN | 5014797910607 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.