Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1125 |
| EAN | 5014797909397 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,141
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Labyrinth |
|---|---|
| Sanatci | Juno Reactor |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 5014797909397 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC1125 |
| EAN | 5014797909397 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 481 g |
| Weight | 481 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.