Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CHALLENGE RECORDS CHLL73554.1 |
| EAN | 0608917355420 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,087
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Three Seconds | Kolme Toista |
|---|---|
| Sanatci | Reijonen, Jussi |
| Cikis tarihi | 2023-03-24 |
| EAN/UPC | 0608917355420 |
| Label | Challenge Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CHALLENGE RECORDS CHLL73554.1 |
| EAN | 0608917355420 |
| Release Date | March 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.