Ek Bilgi
| Product_type | Blu-ray |
|---|---|
| Label | ESOTERIC ESOT2948884.2 |
| EAN | 5013929488847 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 249 × 254 × 24 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 1 |
₺9,124
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | All This Crazy Gift of Time - the Recordings 1969-1973 |
|---|---|
| Sanatci | Ayers, Kevin |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 5013929488847 |
| Label | Esoteric |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 10 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | Blu-ray |
|---|---|
| Label | ESOTERIC ESOT2948884.2 |
| EAN | 5013929488847 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 249 × 254 × 24 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.