Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | SHOUT! FACTORY SFY1000826964UHD |
| EAN | 0826663236163 |
| Release Date | May 30, 2023 |
| Media | 4K UHD Blu-ray |
| Dimensions | 149 × 177 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Director | Jan de Bont |
| Cast | Liam Neeson, Catherine Zeta-Jones, Owen Wilson, Lili Taylor, Bruce Dern, Marian Seldes |
| Discs / Records | 2 |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.