Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRE – SECRETLY CANADIAN IVA163.1 |
| EAN | 5051083108423 |
| Release Date | June 30, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 4 |
₺2,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Camino |
|---|---|
| Sanatci | Kreng |
| Cikis tarihi | 2016-06-30 |
| EAN/UPC | 5051083108423 |
| Label | Invada |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRE – SECRETLY CANADIAN IVA163.1 |
| EAN | 5051083108423 |
| Release Date | June 30, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 8 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.