Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA SONI8720001.1 |
| EAN | 0196587200015 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,776
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mortem Solis |
|---|---|
| Sanatci | Krisiun |
| Cikis tarihi | 2022-07-29 |
| EAN/UPC | 0196587200015 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA SONI8720001.1 |
| EAN | 0196587200015 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.