Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MICRO FIBRES |
| EAN | 3700551783489 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Dimensions | 311 × 313 × 7 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,634
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tako Tsubo |
|---|---|
| Sanatci | L'imperatrice |
| Cikis tarihi | 2021-03-26 |
| EAN/UPC | 3700551783489 |
| Label | Idol |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MICRO FIBRES |
| EAN | 3700551783489 |
| Release Date | March 26, 2021 |
| Dimensions | 311 × 313 × 7 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.