Ek Bilgi
| EAN | 0602537539857 |
|---|---|
| Release Date | October 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 470 g |
| Weight | 470 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,865
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pure Heroine |
|---|---|
| Sanatci | Lorde |
| Cikis tarihi | 2013-11-07 |
| EAN/UPC | 0602537539857 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| EAN | 0602537539857 |
|---|---|
| Release Date | October 28, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 470 g |
| Weight | 470 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.