Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Universal Music 4761394 |
| EAN | 0602547613943 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,813
2 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dystopia |
|---|---|
| Sanatci | Megadeth |
| Cikis tarihi | 2016-01-21 |
| EAN/UPC | 0602547613943 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Universal Music 4761394 |
| EAN | 0602547613943 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.