Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA83.1 |
| EAN | 3700604752110 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gincho Wataridori |
|---|---|
| Sanatci | Kaji, Meiko |
| Cikis tarihi | 2024-02-23 |
| EAN/UPC | 3700604752110 |
| Label | Wewantsounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WEWANTSOUNDS WEWA83.1 |
| EAN | 3700604752110 |
| Release Date | March 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.