Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060246562733 |
| EAN | 0602465627336 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 324 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Torme |
|---|---|
| Sanatci | Torme, Mel |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0602465627336 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VERVE 060246562733 |
| EAN | 0602465627336 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 324 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.