Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 060246558105 |
| EAN | 0602465581058 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,264
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Essential |
|---|---|
| Sanatci | Gardot, Melody |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 0602465581058 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 060246558105 |
| EAN | 0602465581058 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.