Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA SNUK8021911.1 |
| EAN | 0194398021911 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 328 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,082
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kind of Blue |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 0194398021911 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA SNUK8021911.1 |
| EAN | 0194398021911 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 328 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.