Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY NOTLP325 |
| EAN | 5060348583257 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,314
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Milestones |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2022-09-30 |
| EAN/UPC | 5060348583257 |
| Label | Legacy |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY NOTLP325 |
| EAN | 5060348583257 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.