Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | L.M.L.R. 783648.31 |
| EAN | 3700477836481 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Volume 1 |
|---|---|
| Sanatci | Davis, Miles |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 3700477836481 |
| Label | Culture Factory |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | L.M.L.R. 783648.31 |
| EAN | 3700477836481 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.