Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IRON PIER IROP23.1 |
| EAN | 0616892431749 |
| Release Date | February 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,832
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fell Off the Deep End |
|---|---|
| Sanatci | Neaux |
| Cikis tarihi | 2017-02-09 |
| EAN/UPC | 0616892431749 |
| Label | Iron Pier |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | IRON PIER IROP23.1 |
| EAN | 0616892431749 |
| Release Date | February 9, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.