Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE RPRW645957.1 |
| EAN | 0093624885139 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,134
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dorothy Chandler Pavilion 1971 |
|---|---|
| Sanatci | Young, Neil |
| Cikis tarihi | 2022-05-06 |
| EAN/UPC | 0093624885139 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPRISE RPRW645957.1 |
| EAN | 0093624885139 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.