Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MARSHALL RECORDS ACCS-10628 |
| EAN | 5030463641484 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,175
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Parasites & Butterflies |
|---|---|
| Sanatci | Nova Twins |
| Cikis tarihi | 2025-08-29 |
| EAN/UPC | 5030463641484 |
| Label | Marshall |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MARSHALL RECORDS ACCS-10628 |
| EAN | 5030463641484 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.