Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER STRATEGIC MARKETING 2564623323 |
| EAN | 0825646233236 |
| Release Date | April 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tubular Bells Ii |
|---|---|
| Sanatci | Oldfield, Mike |
| Cikis tarihi | 2015-04-23 |
| EAN/UPC | 0825646233236 |
| Label | Warner Strategic Marketing |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER STRATEGIC MARKETING 2564623323 |
| EAN | 0825646233236 |
| Release Date | April 23, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.