Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI EMIV2093 |
| EAN | 0602455215895 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,685
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Messy |
|---|---|
| Sanatci | Dean, Olivia |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 0602455215895 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI EMIV2093 |
| EAN | 0602455215895 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.