Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | V2 RECORDS |
| EAN | 8717931353519 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love's In Need of Love Today |
|---|---|
| Sanatci | Oosterhuis, Trijntje |
| Cikis tarihi | 2025-09-19 |
| EAN/UPC | 8717931353519 |
| Label | V2 Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | V2 RECORDS |
| EAN | 8717931353519 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.