Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl |
|---|---|
| EAN | 8719262039179 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,018
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Watershed |
|---|---|
| Sanatci | Opeth |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 8719262039179 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | Music On Vinyl |
|---|---|
| EAN | 8719262039179 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.