Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDTRACK / SCORE HWDD002583401.1 |
| EAN | 0050087364045 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,992
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Guardians of the Galaxy Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2018-07-12 |
| EAN/UPC | 0050087364045 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDTRACK / SCORE HWDD002583401.1 |
| EAN | 0050087364045 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 7 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.