Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SILVA SCREEN SLVC192.1 |
| EAN | 0738572019273 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 4 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,403
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nosferatu |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-10-13 |
| EAN/UPC | 0738572019273 |
| Label | Silva Screen |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SILVA SCREEN SLVC192.1 |
| EAN | 0738572019273 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 4 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.