Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262040069 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 9 mm · 730 g |
| Weight | 730 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,865
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Titanic |
|---|---|
| Sanatci | Horner, James |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 8719262040069 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262040069 |
| Release Date | August 1, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 9 mm · 730 g |
| Weight | 730 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.