Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO WIGLPX304 |
| EAN | 0887828030439 |
| Release Date | May 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Conflict |
|---|---|
| Sanatci | Pallett, Owen |
| Cikis tarihi | 2014-05-22 |
| EAN/UPC | 0887828030439 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO WIGLPX304 |
| EAN | 0887828030439 |
| Release Date | May 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 7 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.