Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CCM 506089907256 |
| EAN | 5060899072569 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 326 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Day/Night |
|---|---|
| Sanatci | Parcels |
| Cikis tarihi | 2021-11-05 |
| EAN/UPC | 5060899072569 |
| Label | Ccm |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CCM 506089907256 |
| EAN | 5060899072569 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 326 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.