Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | VINYL PASSION AISR7705991.1 |
| EAN | 8712177059911 |
| Release Date | April 5, 2012 |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tabula Rasa/Symphony 1/Collage On a Theme B-A-C-H/Pro Et Contra |
|---|---|
| Sanatci | Part, A. |
| Cikis tarihi | 2012-04-05 |
| EAN/UPC | 8712177059911 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | VINYL PASSION AISR7705991.1 |
| EAN | 8712177059911 |
| Release Date | April 5, 2012 |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.