Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 060244860879 |
| EAN | 0602448608796 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Die Lit |
|---|---|
| Sanatci | Playboi Carti |
| Cikis tarihi | 2025-06-27 |
| EAN/UPC | 0602448608796 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 060244860879 |
| EAN | 0602448608796 |
| Release Date | June 27, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.