Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FELLOWSHIP FEL002LP-C1 |
| EAN | 0617308104691 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Purity Ring |
|---|---|
| Sanatci | Purity Ring |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0617308104691 |
| Label | Fellowship |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FELLOWSHIP FEL002LP-C1 |
| EAN | 0617308104691 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.