Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | CANYON PYCN10.1 |
| EAN | 4524135184306 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,041
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brasil |
|---|---|
| Sanatci | Ritenour, Lee & Dave Grusin |
| Cikis tarihi | 2024-08-09 |
| EAN/UPC | 4524135184306 |
| Label | Canyon |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | CANYON PYCN10.1 |
| EAN | 4524135184306 |
| Release Date | August 9, 2024 |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.