Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Pure Records IMT6668061.1 |
| EAN | 5060066680610 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,686
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Light Years |
|---|---|
| Sanatci | Rusby, Kate |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 5060066680610 |
| Label | Pure |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Pure Records IMT6668061.1 |
| EAN | 5060066680610 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.