Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | WEWANTSOUNDS WWSLP92 |
| EAN | 3700604758396 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,965
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Coda |
|---|---|
| Sanatci | Sakamoto, Ryuichi |
| Cikis tarihi | 2024-10-11 |
| EAN/UPC | 3700604758396 |
| Label | Wewantsounds |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | WEWANTSOUNDS WWSLP92 |
| EAN | 3700604758396 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.