Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Silver Lining Music SLM0027LP |
| EAN | 0884860044615 |
| Release Date | 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,041
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Call To Arms |
|---|---|
| Sanatci | Saxon |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 0884860044615 |
| Label | Afm |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Silver Lining Music SLM0027LP |
| EAN | 0884860044615 |
| Release Date | 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.