Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262039803 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Unleash the Beast |
|---|---|
| Sanatci | Saxon |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 8719262039803 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262039803 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.