Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC |
| EAN | 4050538881332 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,761
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Animal Magnetism |
|---|---|
| Sanatci | Scorpions |
| Cikis tarihi | 2023-06-02 |
| EAN/UPC | 4050538881332 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC |
| EAN | 4050538881332 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.